השאר פרטים ונחזור אלייך
שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיסוי מקצועי


ישנם סוגים שונים ורבים של עיסויים, אבל כאשר אנו נפצעים בגלל סוג ספורט כלשהו בו אנו לוקחים חלק אנו נצטרך עיסוי מקצועי, עיסוי שמתאים עצמו למצב הגוף שלנו, למצב השרירים ובכלל למצב בו אנו שרויים. עיסוי מקצועי חשוב שיתבצע בזמן הנכון, וזה כדי להפיג את הכאבים בשרירים ולעזור לנו לתפקד טוב בחזרה. ללא עיסוי מקצועי במצבים מסוימים נתקשה לחזור למצב הקודם. ישנם כמה אפשרויות של עיסוי מקצועי שאנו יכולים לעבור כדי להחזיר את תפקוד השרירים ולהפחית את הכאבים מגופנו. עיסוי מקצועי הוא חשוב לא משנה מאיזה סוג חשוב שאדם מקצועי יעשה לנו אותו ולא אחד שלא מבין בתחום זה. תוכלו להעזר בשוברים לספא לרכישת טיפול מוזל ומשתלם.

עיסוי מקצועי יכול לבוא באמצעות אבנים חמות. אבנים חמות עוזרות להרגעת שרירים וכאבים. האינדיאנים גילו את הסגולות של האבנים והיו משתמשים באבנים חמות על לוחמים שחזרו מצייד או מקרב. אבנים חמות מתפקידן לחדור עמוק לסיבי השריר ולשחרר פסולת שרירית וליצור זרימת דם מוגברת, באותה המידה בה אבנים חמות אמורות ליצור רוגע נפשי והם מכניסות מטופלים למדיטציה של טיפול. אבנים חמות יכולות לעזור גם לכאבי בטן, כאבי מחזור וכד'. אבנים חמות יכולות להיות כחלק מטיפול של עיסוי מקצועי והן יכולות להשלים כל עיסוי. עיסוי מקצועי איכותי ייעזר בסוג האנרגיות שמביאות עימן אבנים חמות.

עיסוי מקצועי יכול לבוא גם באמצעות רייקי. ברייקי בעצם מתבססים על מגע מינימלי שעוזר לתעל אנרגיות ולשפר את תהליכי המחשבה והחיים שבגופנו. אנרגיות המובאות ברייקי מרפאות ועוזרות להקלה בכאבי שרירים. רייקי הוא סוג של טיפול רגוע במיוחד עדין מאוד ובעל השפעות ממש מרחיקות לכת. אנשים רבים נעזרים ברייקי גם להירגע מבחינה נפשית וגם להקל על כאבי הגוף והשרירים, ניתן להיעזר ברייקי בעת עיסוי מקצועי כדי להרגיע את הגוף, את השרירים הכואבים בו ואת הנפש ששולחת אותות לגוף. כשאומרים רייקי מתכוונים למגע עדין באזורים מסוימים והעברת אנרגיות וחום לגוף באמצעות כף היד המטפלת, ככה מועברים לגופנו אנרגיות חיוביות וטובות שעוזרות גם בהקלת כאבי השרירים ואפילו מעלימות אותם לחלוטין וגם מרגיעה.