השאר פרטים ונחזור אלייך
שם:
טל':
אימייל:
 
 
                                         

                              רפי קרסו מארח את גבעון פלד                                    גבעון פלד מתארח בערץ 22

                                         

                              גבעון פלד אצל קרין מגריזו                                          טיפים למניעת כאבים עם גבעון פלד

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

טיפול בפריצת דיסק

 

טיפול בפריצת דיסק לא תמיד חייב להעשות על ידי התערבות כירורגית. לפני שמחליטים באופן סופי לעבור ניתוח על מנת לטפל באופן יעיל בפריצת דיסק ולטפל באותם כאבים העזים אשר נובעים בעקבות פריצת דיסק, כדאי לחפש קודם כל פתרונות אחרים. פתרונות אלו, בנוסף לזמן המאפשר לגוף להחלים ולהתגבר על הכאב, יכולים להוות טיפול בפריצת דיסק שהוא יעיל יותר. כך שאם אתם סובלים מכאבים עזים בעקבות פריצת דיסק דעו שיש גם דרך אחרת מלבד התערבות כירורגית. גם אם אורטופד אחד ממליץ על התערבות כירורגית על מנת לבצע טיפול בפריצת דיסק ניתן תמיד לבקש חוות דעת נוספת מאורטופד אחר על מנת להיות בטוחים שאתם באמת מקבלים את הטיפול הנכון והיעיל. ישנם מקרים כמובן בהם חייבים לעבור התערבות כירורגית אך, כאמור לעיל, לא צריך למהר ולעבור ניתוח באופן "עיוור".

טיפול בפריצת דיסק לעתים יכול להתבצע אצל פיזיותרפיסט מקצועי. לא פעם תרגילי פיזיותרפיה יכולים לעזור מאוד להקל על הכאב אשר נגרם בעקבות פריצת דיסק. כמו כן, תרגילי הפיזיותרפיה יכולים לעזור לרפא את הגוף. ניתן כמובן לקבל גם זריקות של סטרואידים אשר יכולים לעזור מאוד כאשר מחפשים טיפול בפריצת דיסק שיהיה יעיל.

טיפול בפריצת דיסק הוא לא רק מנת חלקה של הרפואה המודרנית והמערבית. ישנם טיפולים שונים אשר יכולים לעזור לפריצת דיסק. על טיפולים אלו לאו דווקא תקבלו המלצה מאורטופד משום שהם לא פעם נחשבים למעט יותר אלטרטביים. למשל, ישנם מטפלים בתנועה אשר יכולים להעניק טיפול בפריצת דיסק שיכול לעזור מאוד לגוף. שיטה אחת כזו היא שיטה הנקראת מחשבת הגוף. כמובן כאשר הולכים לטיפול בתנועה או לטיפול אחר, אשר נחשב בדרך כלל למעט אלטרנטיבי, חשוב מאוד לבדוק שהולכים למטפל שהוא אכן מנוסה. אבחון נכון של פריצת דיסק ניתן לבצע באמצעות אולטרסאונד מפרקים - על מנת למצוא את גורם הבעיה.

טיפול בפריצת דיסק יכול להיות גם בשיטה הנקראת קרניו סקראל, זהו למעשה טיפול ברקמות השונות של הגוף. בשיטה זו המטפל מפעיל לחץ עדין מאוד על מקומות מפתח בגוף אשר אמורים לעזור לפריצת הדיסק. תוכלו כמובן להתייעץ אם אורטופד לשיטות אחרות ומומלצות שניתן לתת באמצעותן טיפול בפריצת דיסק.