מדוע כדאי ללכת לרפואה פרטית?

מדוע כדאי ללכת לרפואה פרטית?

רפואה פרטית של מדיקל סנטר מרכז רפואי שימשה מאז ומעולם כמענה רפואי מיטיב מכמה סיבות: ראשית כל, בשל המחירים שהם מחירי שוק ולא מחירים מסובסדים בחסות הממשלה, נוצר פחות עומס בקווי הטלפון, מה שאומר – גם פחות עומס במרפאות עצמן. הדבר מוביל לזמן ומשאבים רבים יותר אותם יכולים הרופאים להשקיע בכל מטופל ומטופלת, מה שמעלה את רמתו של הטיפול ומגדיל לאין שעור את אחוזי הצלחתו. שנית, הרופא מחויב להציע את הטיפול הכי טוב ולא בהכרח את הטיפול הכי זול, מה שבדרך כלל לא קורה בבתי חולים ממשלתיים, בהם, בנוסף למחיר המסובסד בלאו הכי של המחירים בחסות קופות החולים, הרופא יציע את הפתרון הפשוט ביותר לפתרון הבעיה, שהוא לא בהכרח האיכותי והעוצמתי ביותר לפתרונה. כמובן שהרופא הפרטי מעמיד לרשותכם את כל אפשרויות הטיפול, ומאפשר לכם, בסופו של דבר, לבחור את המועדפת עליכם, אבל הוא מחויב לא להכחיד אף פרט, ולעדכנכם באופציות מועדפות ואיכותיות לעומת האחרות.
 
כיצד ניתן להגיע לרופא פרטי?
 
יש ליצור קשר עם מוקד רפואי המתמחה בהפניות לרופאים ואחיות פרטיים ופרטיות. המוקד מפנה אתכם למרפאות המבוקשות, ומאפשר לכם לצרוך שם כל שירות לו תזדקקו – החל מבדיקות ואבחונן, וכלה בטיפולים של ממש. מוקד רפואה פרטית המכבד את עצמו עובד רק עם מרפאות בעלות שם אשר הוכיחו את עצמן כמרפאות בוטיק בכל היבט, ובכל תחום רפואי בו עסקו.
 
מי בדרך כלל צורך שירותי רפואה פרטית?
 
* לקוחות הנדרשים לניתוח פלסטי.
 
* פציינטים בחירום: הם זקוקים למענה 24/7 שיהיה גם יעיל ואמין.
 
* פציינטים בביקור שגרתי אצל הרופא הפרטי האישי.
 
ואכן, המוקד משמש מענה לצרכים אלה. אם חשבתם שבגלל שרפואה פרטית זה עסק, אז הפקידים הולכים לישון מוקדם כי "הסתיים יום העסקים", אתם טועים. המרפאה פועלת בפריסה שעתית של 24/7 ובכך משמשת מתחרה הוגנת לבתי החולים הממשלתיים המצווים לעבוד 24/7 על פי חוק.
 
עצות למאושפז או למטופל במרפאה הפרטית - כך תוכל לחזות כמה זה יעלה לך
 
ברר מהו מחיר של יום אשפוז, מחיר בדיקת שתן או דם לפני ניתוח, מחיר בדיקת שתן או דם בשגרה, מחיר בדיקת משטח גרון, וכמובן – מחיר העלות של הטיפול או הניתוח, שמשתנה בהתאם לשמו של הרופא ולמעשים שיש לבצע במהלך הניתוח או הטיפול.