השאר פרטים ונחזור אלייך
שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מסג רפואי


לא כל מסג הוא מסג רפואי, רוב המסגים שאנו מכירים הם כאלה שעשינו כמה פעמים בחיים באיזה מכון ספא והתפנקנו מג'קוזי ונהנינו מכל רגע בעיסוי אבל מסג רפואי הוא מסג מסוג אחר לחלוטין. אנו הולכים בדרך כלל לעשות מסג כשבא לנו להתפנק מסג רפואי נעשה כאשר יש לנו כאבים ואנו סובלים מבעיה כלשהי בשרירים. מסג רפואי שונה בטיבו איכותו ומהותו ממסג רגיל. אם נסבול מבעיה גופנית ונלך לקבל מסג רגיל הוא לא יעזור לנו הרבה כיוון שהוא אינו מסג רפואי. אם אין לנו שום בעיה גופנית או כאבים אנו יכולים לקבל מסג רגיל ולא רפואי כמובן אבל ישנה בעיה נזדקק למסג רפואי. 

מסג רפואי יכול להשיג עבורנו תוצאות טובות בזמן קצר. מסג רפואי מטרתו להחזיר את הגוף ליכולת תפקוד תקינה, לעזור לנו בהקלה מכאבים, לשחרר שרירים תפוסים כתוצאה מאימון במאמץ גבוהה או אימון שעשינו בו תנועה לא נכונה ולרפא את גופנו יותר מאשר לפנק אותו במגע נעים וכייפי. מסג רפואי בעל טכניקות שונות של עיסוי, מעסים את השרירים הכואבים בדרך מסוימת משפרים טווח תנועה, עושים מתיחות וכד'. רוב השמנים שנמרחים עלינו בזמן מסג רפואי הוא שמנים בריאים שמכילים ויטמינים שמגיעים לגוף תוך עשרים דקות ועוזבים את הגוף תוך 4 שעות. מסג רפואי שם דגש על מבנה האנטומי של הגוף ומערכת השרירים בו, מרצועות וגידים עד שרירים. 

מסג רפואי נעשה על מיטת טיפולים בדומה למסג רגיל. בזמן המסג המטפל מתרכז באזורים מסוימים בגוף ולא מתפרש על כל הגוף כמו שנהוג במסג רגיל. חשוב לבדוק את המעסים הרפואיים לפני שאנו נותנים להם לגעת בגופנו ולעסות אותו. מסג רפואי דורש הרבה ידע מבחינה רפואית כדי חלילה לא לגרום נזק. בדרך כלל ספורטאים זוכים לקבל מסג רפואי, כזה שעוזר להם לתפקד בזמן עשיית הספורט, משחרר להם את השרירים, עוזר להם לעשות ספורט טוב יותר. באמצעות מסג רפואי הם נפצעים פחות היות ושריריהם מתחממים בזמן המסג עצמו, תלוי אם הם ישר עושים ספורט לאחר מכן או לפני.